TopStar

1. září 2014 13:50

Táňa Sáblíková

Chcete mít zadek jako Coco Austin? 15 tipů, kterým si ho udržuje!

Někteří tvrdí, že je falešný a blondýna má svoje pozadí vyplněné silikonovými implantáty. Ona to ale horlivě dementuje. Pravost dokonce dokazovala pomocí twerkingu v jedné talk show a mimo jiné i zveřejnila cviky na udržování svých křivek!

A jak teda dosáhnout velkého zadečku, kterým se tato blonďatá hvězda reality show chlubí? „Nedržím žádné diety,“ prohlásila hned na začátku Coco. A následně prozradila svoje cviky:

1. Začínám kardiem – 25 minut sprintuji a to třikrát týdně nebo chodím na box, zumbu, kickbox, tanec nebo na hodinu posilování. Také chodím běhat se psy do parku. Je důležité nenavyknout tělo na jedno a to samé, snažím se své tělo zmást.

2. Do tělocvičny si oblékám oblečení, pod kterým se člověk hodně potí, a vydržím v něm běhat půl hodiny na páse. Někdy i déle. Cítím se tak o dvě kila lehčí. Je to sice jenom voda, ale i to je důležité, tělo se detoxikuje!

3. Jím malé porce a vyhýbám se velkému množství sladkostí.

4. Proteiny jsou klíčem k hubnutí a také k nabírání svalů.

5. Výpady, výpady a ještě jednou výpady, ty jsou klíčem ke všemu! Zadek i stehna budete mít pevné jako kámen! A k tomu ještě v ruce pětikilová závaží a jde to ještě lépe!

6. Předělejte jídelníček. Neznamená to ale, že přestanete okamžitě jíst tuky, jen snížíte jejich konzumaci.

7. Zkombinujte posilování s kardiem dohromady. Budete spalovat více kalorií!

8. Na nohy si připevněte závaží, klidně i pětikilové, když to půjde, a choďte! Nejlepší to je třeba při procházce se psem. A nohy budou vypadat skvěle!

9. Aerobic pomůže rozproudit metabolismus a spalování bude pokračovat ještě hodiny poté, co docvičíte!

10. Tělo miluje mléko! Vápník vás zaplní a nemusíte si pak dávat další svačinky.

11. Musíte jíst celý den! Žádné hladovění, protože to paradoxně spíše přiberete. Malé porce vám nastartují metabolismus. Věřte mi!

12. Přidejte si další kardiotrénink. Běhejte pět minut, jak nejrychleji umíte, pak si minutu odpočiňte a znovu. Takhle to střídejte po dobu půl hodiny.

13. Jezte proteinové tyčinky a pijte proteinové nápoje! Čím více, tím lépe. Proteiny pomáhají při správné dietě a pomáhají při tvoření svalové hmoty.

14. Dřepy! Další perfektní cvik! Zadek budete mít pevný jako skála! Zkuste si přidávat zátěže, bude to lepší a lepší!

15. Strečink je také velice důležitý! Protáhnout nohy je to nejlepší!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky cvičení posilování metabolismus

Přečtěte si také