TopStar

23. července 2018 11:00

Cher si užívá volna v Saint-Tropez: Fanoušci ji skoro nepoznali

Cher je kromě zpěvu známá jako královna plastik. I když vypadala zpěvačka dříve perfektně mladistvě, dnes se na ní věčné zákroky dost podepisují. Kvůli nim se nemůže pořádně usmát a má velké potíže s mimikou. Toto léto si zaletěla na dovolenou do jihofrancouzského Saint-Tropez a za svůj nepřirozený zjev sklidila pořádnou kritiku.

V současnosti se zpěvačka vydala do jihofrancouzského Saint-Tropez, oblíbené destinace bývalé manželky prezidenta Spojených států Ivany Trump. Tam relaxovala společně se svými kamarádkami. Když si vyrazila na zmrzlinu, schovávala se pod ohromným kloboukem a za masivními slunečními brýlemi. Fanoušci se začali ptát, zda se snažila zpěvačka skrýt před otravnými paparazzi či nechtěla svůj obličej vystavit sluníčku.

Před fanoušky se sice snažila vykouzlit sem tam úsměv, dělalo jí to ovšem značné problémy. Kvůli nespočtu plastik se Cher už nemůže skoro usmívat. Sice vypadá stále zachovale, úpravy obličeje ji ale omezují v mimických projevech.

Už od 60. let je zpěvačka na světových pódiích a se svou pěveckou kariérou se rozhodně nehodlá loučit. I když již není tak fit jako dříve a měla by na pracovním tempu ubrat, roli v novém muzikálu Mamma Mia! Here We Go Again odmítnout zkrátka nemohla. Cher se v něm představila jako matka Meryl Streep (69). A na londýnské premiéře snímku všem předvedla, že do starého železa nepatří.

Sdílejte článek

Přečtěte si také