TopStar

8. prosince 2013 22:30

Jana Fikotová

Clooney je zmatený: Neví, kde hledat lásku svého života

Americký herec George Clooney (52) prý stále nenašel lásku svého života, a to přitom randil snad s polovinou Hollywoodu. Jak sám tvrdí, stále čeká.

„Ještě jsem ji nenašel,“ přiznal herec v rozhovoru pro W magazine. Výběr té pravé prý není vůbec jednoduchý. Herec se při té příležitosti svěřil, že už jako malý chlapec miloval několik známých hereček.

„Když jsem byl dítě, byl jsem zamilovaný do Audrey Hepburn. Když jsem coby jedenáctiletý viděl Prázdniny v Římě, řekl jsem si, že tahle žena je pro mě ta pravá. Také jsem se bláznivě zamiloval do Grace Kelly. Na scénu, když vylézá z vody ve filmu Chyťte zloděje, nikdy nezapomenu,“ svěřil se Clooney, který je sám velkým sexsymbolem pro mnoho žen.

Jelikož je hollywoodský milovník neustále pracovně vytížený, na hledání vhodné partnerky mu mnoho času nezbývá. V rozhovoru též přiznal, že během natáčení není v kontaktu s lidmi, které má rád, což mu moc nepřidává na náladě.

George Clooney se proslavil účinkováním v seriálu Pohotovost (1994–2009) a zahrál si v mnoha filmech jako Od soumraku do úsvitu (1996), Tři králové (1999), Lítám v tom (2009), Muži, co zírají na kozy (2009), Děti moje (2011) či v krimi komediích Dannyho parťáci (2001, 2004, 2007).

Na kontě má Clooney tři Zlaté glóby a dva Oscary. Prvního získal za herecký výkon ve filmu Syriana (2005), druhého jako jeden z producentů filmu Argo (2012).

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také