TopStar

5. září 2014 20:35

Táňa Sáblíková

Co Čech, to kuchař? Krainová, Zagorová i další byly za domácí hospodyňky!

O oblibě pořadů o vaření, kde se lidé předhánějí, kdo připraví lepší jídlo, se nemusí diskutovat. Ale jak to mají celebrity? Vaří rády?

Všichni obdivujeme krásné kuchyně, které mají hrdinové v amerických filmech, je to sen téměř každého mít něco tak krásného doma. A od tohoto týdne to může být skutečnost! V Praze byla totiž otevřena první prodejna s těmito přístroji do kuchyně a při té příležitosti se sešly celebrity, které prozradily, jak to mají s vařením ony.

„Nikdy jsem moc nevařila. Dnes vařím z povinnosti k dětem, ale už jsem si zvykla :). Snažíme se vařit zdravě a jednoduše. Jsem ráda, že existují všemožné robotické pomůcky v kuchyni, které mi pomáhají se s tím poprat. Karel si už na moji kuchyni taky zvyknul :) a moc si ji pochvaluje,“ prozradila na svoji rodinu Simona Krainová.

Nechyběla ani Hana Zagorová se Štefanem Margitou. „S manželem se rádi obklopujeme krásnými, ale hlavně kvalitními věcmi. Proto u nás kuchyňské spotřebiče KitchenAid mají dveře otevřené. Přesně plní funkci, kterou od přístrojů tohoto typu vyžadujeme a navíc jsou designově naprosto originální a skvostné,“ nechala se slyšet.

Ale nebyly to jen ženy, které se na otevření objevily a které na sebe práskly, že jsou v kuchyni jako doma. „Práci v kuchyni miluju…můžu se na ni dívat celý hodiny,“ vtipkoval Jirka Mádl, který dorazil se svojí přítelkyní Evou Josífkovou.

A nemohl chybět ani přední český kuchař a postrach všech restaurací Šéf Zdeněk Polhreich! Ten mezi celebritami, které si zkoušely jednotlivé přístroje, chodil a kontroloval, zda jim to jde. „Když si něco kupuju do své kuchyně, vybírám především podle kvality a spolehlivosti přístroje. To, že je to hezký, je jen bonus navíc,“ hodnotil spotřebiče nové značky na českém trhu jeden z našich nejznámějších kuchařů.

Vybrali byste si i vy?

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také