TopStar

18. září 2015 19:10

Michal Chalupa

Co říká Pohlreich o nevěře, Jágrová o strejdovi, Mareš o konci v rádiu a jak dopadla bitka, co dostal Ben Cristovao od rasistů?

Jestli nemůžete dospat, abyste se konečně dozvěděli, copak asi přinese pondělní TOP STAR magazín, tak vám pomůžeme. My totiž už samozřejmě leccos víme a rádi vás tak trochu navnadíme. To se nám to rýmuje! Takže na co se můžeme těšit?

Třetí pokračování TOP STAR magazínu s Evou Perkausovou ve studiu bude opravdu hvězdné v pravém slova smyslu. Taková koncentrace novinek a příběhů ze světa slavných vás prostě posadí do křesla a nevstanete, dokud neskončíme.

Tedy k věci. Nejen o počátcích vztahu Zdeňka a Zdeňky Pohlreichových a s nimi spojených nevěrách se dozvíte v rubrice Kateřiny Kristelové. Martina Jandová natáčela se samotným Mistrem a my se tak dozvíme, proč má vlastně Karel Gott tiskovou mluvčí. Módní blogerka Pavlína Jágrová nebude s Evou tentokrát mluvit jen o oblečení, ale také o svém famózním příbuzném.

V Agátině Dog Staru proběhne vtipná reportáž s Martinou Gavriely, jejíž pejsek je doslova šílený a Markus Tran se poprvé z TV obrazovky dozví, co všechno zase napáchal. Andrea Ježková byla celý týden v patách Leoši Marešovi, a tak z něho mimo jiné vytáhla, co by se muselo stát, aby skončil v rádiu. Dále se dozvíte, jak to má fešák Ben Cristovao se skinheads a policií nebo proč spí miss Nikol Švantnerová s plyšáky.

V pondělí od 21.35 se koukejte na primácký TOP STAR magazín a budete hned o spoustu zajímavostí ze světa slavných bohatší!

Sdílejte článek

Přečtěte si také