TopStar

11. září 2015 16:20

Michal Chalupa

Jak bylo na klíně Michaela Jacksona, kde jsou tajná místa Lucie Bílé, a proč má hokejista Voráček zlaté srdce? Tohle všechno ví TOP STAR magazín!

Druhé vydání TOP STAR magazínu je za dveřmi! Kromě moderátorky Evy Perkausové se opět můžete těšit na porci exkluzivních reportáží. A my vám už teď poodhalíme, co vás v pondělí od 21.35 čeká. A že toho není málo!

Hvězdný Kladeňák Jakub Voráček (26) z Philadelphia Flyers má doslova zlaté srdce. Hokejista s číslem 93 na dresu totiž neuvěřitelně pomáhá lidem postiženým vážnou chorobou. A způsobila to jeho sestra, která jí sama trpí.

Představte si, že Lucie Bílá (49) se s kamerou TSM vydala do míst, kam ještě nikoho nikdy nevzala. Ukáže vám kus svého skrytého soukromí, a vy se o ní tak dozvíte, co jste ani vědět nemohli. Obdobně exkluzivní téma nabídne reportáž s Kierou Chaplin (33), slavnou vnučkou slavného komika němé éry. Prozradí vám, proč má ráda Marilyna Mansona, jaké to bylo sedávat na klíně Michaelovi Jacksonovi a co plánuje dělat, až bude stará.

Zpověď o svém vztahu s Tomášem Řepkou (41) uslyšíte od modelky Vlaďky Erbové (34), v Dog Staru se od Agáty Prachařové dozvíte, jak vypadá moderní sestřih knírače, a také se v módní rubrice rozpovídá módní stylista celebrit Filip Vaněk. A to zdaleka není všechno, proto si nezapomeňte si v pondělí 14. 9. po půl desáté večer pustit Primu a TOP STAR magazín.

Sdílejte článek

Přečtěte si také