TopStar

29. listopadu 2013 10:24

Cruise: Nová kost na obzoru! Lauro, bacha, Tom útočí na ouška

Vypadá to, že se herec Tom Cruise (51) definitivně přenesl přes rozchod s Katie Holmes. V týdnu si užil večeři s úplně jinou kráskou. V Manor Hotelu v Los Angeles byl viděn s Laurou Prepon (33).

Oba se dobře znají ze scientologické církve, jejíž je Tom přímo fanatickým stoupencem. Katie pro to neměla pochopení, ale v případě vztahu s Laurou by tenhle problém odpadl.

Také Laura je ve scientologické církvi hodně aktivní. Díky tomu může Tomův mluvčí důsledně mlžit: "Vídají se díky svým pracovním povinnostem, ale nechodí spolu," nechal se slyšet hercův zástupce.

Každopádně připustil, že Tom Cruise je teď mnohem veselejší, odpočinutější a extrovertnější.

Takže je možná jen otázkou času, kdy použije i na Lauru svůj obvyklý sexy trik. Tom totiž moc rád líbá ženy na ouška:-) Máme ostatně důkaz!

Třiatřicetiletá herečka a moderátorka Laura Prepon u nás není příliš známá. Hrála například ve snímku "Orange is the New Black". Naposedy chodila s Christopherem Mastersonem. Vztah trval sedm let a rozpadl se v roce 2007. Od té doby se půvabná a trochu záhadná žena víceméně rozhlíží. Jestlipak v případě Toma nepřebrala?

Jiskra možná přeskočila při nedávném slavnostním otevření nového chrámu scientologické církve:

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky církev Tom Cruise Katie Holmes

Přečtěte si také