TopStar

31. října 2013 08:00

Nicole Kidman - Urazila Toma Cruise na dálku

Ultraješitný herec Tom Cruise určitě není nadšený z výroku své exmanželky, herečky Nicole Kidman. Ta prohlásila, že Tom nebyl její velká láska. Navíc si Nicole myslí, že totéž se týká vztahu Angeliny Jolie a Brada Pitta.

"Aniž bych se chtěla dotknout toho, co jsme s Tomem prožívali, musím říct, že se nejednalo o tu skutečnou velkou lásku," řekla Nicole pro časopis Vanity Fair. "Tu mám až teď." Nicole Kidman je vdaná za zpěváka country Keitha Urbana, se kterým vychovává dvě dcery. Největší zkouškou jejich manželství byla Keithova závislost na alkoholu, ze které mu Nicole pomáhala.

Podle Nicole existuje pouze jediný pár na světě, který může pochopit existenci jejího jedenáctiletého manželství s Tomem Cruisem - Angelina Jolie a Brad Pitt. "Jsem si jistá, že Angelina a Brad mají to samé. Musí žít uzavřeni spolu v jednom světě, kdy si nejlépe rozumí jen oni dva, protože procházejí tím samým, čím prochází partner. To vás pak extrémně sbližuje a je to také hluboce romantické," rozpovídala se Nicole, která ovšem po jedenácti letech v roce 2001 Toma opustila (jeho druhá manželka Katie Holmes s ním vydržela mnohem kratší dobu).

Nicole po rozchodu podle svých slov nikoho nehledala. "Přála jsem si vztah a ono se to stalo, ale aktivně jsem nehledala. Byla jsem docela dlouho sama a díky bohu za ty užitečné časy. Protože jsem byla ještě dítě, věřte mi. A potřebovala jsem dospět."

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt manželství Tom Cruise Nicole Kidman Katie Holmes Angelina Jolie Vanity Fair

Přečtěte si také