TopStar

14. listopadu 2013 00:28

Jana Fikotová

Čtyřletá dvojčata herce Charlieho Sheena čeká test na drogy

Mnohé děti slavných rodičů to nemají v životě lehké. To se týká i čtyřletých dvojčat herce Charlieho Sheena (48) a jeho exmanželky Brooke Mueller (36) Boba a Maxe. Nejenže bitka jejich rodičů o poručnictví stále trvá… Teď je čeká i test na drogy!

Díky otci i matce, kteří holdovali a stále holdují alkoholu a drogám, obě malé děti trpí poruchami mentálního vývoje. Doplácejí tak na chyby zfetovaných rodičů. Především jejich matka Brooke holdovala nebezpečným látkám i v čase těhotenství. Čtyřleté bratry Boba a Maxe čekají nevyhnutelné testy na návykové látky a mnoho dalších testů, které odhalí jejich mentální retardaci.

Jejich matka Brooke je podle všeho mnohem problémovější než proslulý Sheen (a to je co říct!). Lítá totiž stále v drogách i alkoholu, přestože již absolvovala více než dvacet léčení. Je tak možné, že spor o společné děti definitivně prohraje. Než budou spory a testy dvojčat Boba a Maxe vyjasněné, v péči je má Sheenova předešlá manželka Denise Richards, jež má s hercem sama dvě dcery. Vyčerpaná Denise si však stěžuje (informovali jsme minulý týden), že jejich výchovu nezvládá.

-juf-

[[nid:2153788]]
Sdílejte článek

Přečtěte si také