TopStar

22. září 2015 17:11

Michal Chalupa

Dárek od Brada Pitta pro Jennifer Aniston manžílka pěkně NAKRKNUL?! Co od svého ex dostala?

Pravděpodobně jste slyšeli, že se deset let po krachu pětiletého manželství s Bradem Pittem (51) vdala Jennifer Aniston (46) za Justina Therouxe (44). O jejich svatbě referovala veškerá světová média, včetně Prima Style. Teď se ukazuje, že svatební pohodu prý narušil samotný exmanžel Pitt!

Na svatební obřad byly sezvány celebrity ze všech koutů světa, a kdo na opulentní slavnost pozván nebyl, musel holt spolknout hořkou pilulku. A to se týká i Brada Pitta, který byl podle serveru Thehollywoodgossip.com dokonce za personu non gratu. Herec se ovšem i tak rozhodl poslat své někdejší milé Jennifer dárek.

A i když šlo o celkem nevinnou a milou záležitost, Justina to pěkně naštvalo. „Brad koupil novomanželům velkou křišťálovou vázu Baccarat naplněnou slunečnicemi a zaslal ji s osobní gratulací,“ tvrdí zasvěcený zdroj. Theroux něco takového prý považuje za něco naprosto nevhodného a rozhodně nepočítá s tím, že by váza stála v jeho domě. Ať tak či onak, Brad projevil dobrou vůli i smysl pro humor, který možná Justinovi chybí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také