TopStar

14. října 2013 11:50

Dagmar Dandová

Dcera Kate Moss je posedlá ďáblem

Britská kráska Kate Moss (39) má s podnikatelem Jeffersonem Hackem dceru Lilu Grace (11), která je samozřejmě ovlivněná tím, že je její matka topmodelka. Ale že až tak...

Naprosto se zamilovala do filmu Ďábel nosí Pradu a podle Moss je tímto snímkem posedlá.

„Lila viděla ten film už přinejmenším desetkrát,“ práskla modelka na svou dceru: „Hrozně by chtěla být jako Anne Hathaway, která ve filmu hraje asistentku šéfredaktorky časopisu Runway Andy.“

Moss dokonce načapala svou dceru, jak si v obýváku hraje na to, že asistuje šéfredaktorce Mirandě Priestly, kterou ve filmu hraje Meryl Streep.

„Lila se neskutečně vymódila. Sedla si ke stolku, zvedala telefon a říkala: Dobrý den, toto je kancelář Mirandy Priestly. Tak jsem se dcery zeptala, jestli ví, kdo je ve skutečnosti Miranda Priestly, ale to ji vůbec nezajímalo,“ uvedla Kate Moss, kterou to hrozně pobavilo.

„Dokonce říkala imaginární Mirandě, že zrovna volá Patrick Demarchelier, jestli ho má potvrdit,“ smála se Moss.

Patrick Demarchelier je francouzský módní fotograf, který je považován za jednoho z nejlepších ve svém oboru. Ve filmu Ďábel nosí Pradu je zmiňován, když se Miranda Priestly ptá Andy první den v práci: "Už to Demarchelier potvrdil?" A ona samozřejmě vůbec netuší, kdo to je.

Vypadá to, že by malá Lila potřebovala konečně sourozence, aby se nemusela bavit jen s imaginárními filmovými postavami. Kate Moss je nyní vdaná za frontmana skupiny The Kills Jamie Hince a na miminku prý usilovně pracují.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také