TopStar

22. září 2013 14:22

Jana Fikotová

Kate Moss se odhalila: Jen pro pány!

Britská topmodelka Kate Moss (39) se má objevit nahá na obálce známého pánského magazínu Playboy, a to k příležitosti 60. výročí tohoto populárního časopisu.

Zprávu o tom, že se Kate Moss stane Playmate prestižního pánského magazínu, pustil jako první na sociální síti syn zakladatele časopisu Cooper Hefner. „Bude to výborné číslo. Kate je celosvětově známá celebrita a ikona, která překračuje hranice mezi zobrazováním sexuality a modelingu,“ vysvětlil důvody, proč si zrovna vybrali na titulku Moss. Spolupráce mezi magazínem a modelkou bude vrcholit ve výročním čísle leden/únor 2014. Na titulní stránce by se měla Kate objevit jako Playboy zajíček, uvnitř časopisu by pak měly být i fotografie zcela nahé modelky. Kate Moss se začala v modelingu pohybovat na konci 80. let minulého století. Známou se stala i díky bujarému soukromému životu. Mezi modelčiny partnery patřili například Johnny Depp či britský hudebník Pete Doherty.

V roce 2011 si Kate vzala Jamieho Hince ze skupiny The Kills. Magazín Forbes Kate Moss minulý rok zařadil na druhé místo v žebříčku nejlépe vydělávajících modelek na světě. Časopis Time modelku zase v roce 2007 zařadil mezi sto nejvlivnějších lidí světa. -juf-

[[nid:2152544]]
Sdílejte článek
Štítky časopisy playboy Johnny Depp modeling

Přečtěte si také