TopStar

2. ledna 2014 06:50

Dagmar Dandová

Doleželová pochopila, že u miliardáře nemá šanci. Tak opět zkouší hokejistu?

Lékárnice a Miss Jana Doleželová (32) zkoušela štěstí u miliardáře Karla Janečka (40), ale teď to tedy rozhodně moc nadějně se zakladatelem Nadačního fondu proti korupci nevypadá. On totiž nevyznává monogamii a má manželku, děti a už šest let „velmi dobrou kamarádku“ Markétu.

A Doleželová se nerada dělí.

Tak se modelka na módní přehlídce na křtu kalendáře ve stylu herečky a bojovnice za práva zvířat Bridget Bardott měla aspoň k fešnému hokejistovi. Že by po nezdaru s Janečkem tíhla opět ke sportovcům? Ti sice nemají miliardu, ale nějaké miliony mají určitě.

Spekulovalo se o tom, že to Doleželová zkoušela už na hokejistu Jaromíra Jágra, ale jak se všeobecně ví, Jaromírova maminka má na výběr synovy partnerky velmi přísná kritéria. Verešová, Kubelková, Puhajková a Lenertová by mohly vyprávět.

A s hokejistou by se lékárnice určitě cítila mnohem silnější v kramflecích. S Janečkem, který dokonce pracoval i jako vědeckovýzkumný pracovník na Rakouské akademii věd a je velice inteligentní, se totiž Doleželová necítila zrovna moc při zemi.

Není divu, podnikatel totiž nejvíc ze všeho miluje volný pád.

„Výskok z letadla a volný pád je extrémně obohacující zážitek. Otevření se životně kritickým situacím přináší poznání a pomáhá rozšiřovat vědomí,“ napsal na své stránky Karel Janeček.

Miliardář je mimo jiné také horlivým bojovníkem proti korupci. Doleželová, která podniká s lékárnami, by si teď měla dávat opravdu velký pozor, aby měla všechno v pořádku. Hlavně účetnictví...

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také