TopStar

16. prosince 2013 23:13

Jana Fikotová

Doma u zpěvačky Heidi Janků: Vánoce oslaví klasicky, ale koncem roku prchá. Víme kam!

Zpěvačka a moderátorka Heidi Janků (51) si s Vánoci hlavu nedělá. Dárky nakupuje s předstihem a s radostí a vánoční cukroví tradičně dostává od tety.

„Patřím mezi lidi, co Vánoce mají opravdu rádi. Snažíme se je spíše užívat než je hekticky přežívat,“ přiznala nám Heidi Janků, která si rozhodně potrpí na tradice. „Stromeček máme každý rok stejný. Není příliš velký a zdobím ho především do červena a zlata. Přijde mi to taková přesná barva Vánoc.“

Na slavnostní tabuli rozhodně nechybí rybí polévka, bramborový salát a kapr. „Nedovedu si představit, že bych dělala něco jiného než klasiku. Ryby máme moc rádi a kapra si o Vánocích opravdu užíváme.“ Heidi nezapomíná s jídlem i na zvířátka, která je u domu obklopují. „Udělala jsem si tradici a nezapomínám v zimě na krmení ptáčků. O Vánocích dostávají speciální dobroty,“ s úsměvem dodává sympatická zpěvačka.

Před svátky ale nezapomíná ani na práci, proto ji můžete tento pátek potkat v Městské knihovně, kde vystoupí jako speciální host dětské taneční skupiny Caramelka na akci Dance Country. „Budu nejen zpívat, ale i tančit a stepovat ve stylu country. Už se moc těším.“

A jak to má Heidi Janků na konci roku? „Každý rok jezdíme s manželem na Kanárské ostrovy. Přesněji na Tenerife. Máme tu oblíbené místečko a pěkně si tu v 25 stupních tepla oslavíme Silvestra. Vloni jsme jeli přesně 31., tak jsme si s Ivem připili na Nový rok v letadle. Letos vyrážíme už 30. a přiznám se, že se nemůžu dočkat, až se zase trošku ohřeju na sluníčku,“ dodala natěšeně sympatická zpěvačka.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také