TopStar

1. srpna 2014 15:02

Domenico Martucci: Zklamala ho policie a chodí mu pořád divné zprávy

Ani hrabě Domenico Martucci, bývalý přítel zpěvačky Ivety Bartošové, není spokojený se závěrem vyšetřování. Navíc ho v pravidelných intervalech obtěžují výhružné sms, které mu údajně chodí z okolí Josefa Rychtáře. "Ty poslední od Veselého," zmiňuje Rychtářova blízkého přítele.

Na svém facebookovém profilu uveřejnil Martucci hodně rozčarovaný status: "Jsem velmi zklamaný policií ČR. Pár dnů po sebevraždě jsem podal trestní oznámení za neposkytnutí pomoci, protože on sám přiznal, že věděl, že ona chtěla spáchat sebevraždu, a navíc to udělala přesně den jeho narozenin. Hlavní důvod, proč ji spáchala, je EVIDENTNĚ DOMÁCÍ NÁSILÍ. Navíc se právě prokázalo, že jí kupoval léky, které zhoršily její psychický stav. Rychtář je VRAH a každý to vidí. Jen neschopná policie má jiný názor. Teď si každý český občan může myslet, že v ČR může kdokoliv spáchat beztrestně trestný čin. To je nejen hodně smutný, ale strašně nebezpečný."

Domenico Martucci podniká od smrti Ivety Bartošové kroky k tomu, aby Josefa Rychtáře dostal do vězení, zejména v souvislosti s incidenty, ke kterým údajně došlo v rodinném sídle Martucciových, kde skončil loni "únos" zpěvačky do Itálie dalším jejím ctitelem Zdeňkem Macurou. Josef Rychtář tvrdí, že všechna obvinění proti němu jsou nesmyslná, nicméně soudy v Itálii už běží a znamenají pro něho další hrozbu mříží vedle procesů, které jsou v jednání v ČR.

K jakým závěrům dospěla Policie? Nelíbí se ani Rychtářovi:


Přečtěte si také