TopStar

4. srpna 2013 20:00

Blanka Konrádová

Duo Martucci and Macura v akci: Demonstrace proti týrání Ivety!

Martucci a Macura nedají Rychtářovi Ivetu zadarmo. Zpěvačka chystá se svým Pepou svatbu, ale další její neohrožení rytíři nevzdávají boj za její záchranu. Pokud demonstraci proti násilí na ženách myslí opravdu vážně, můžeme jim jen fandit. Ale myslí ji vážně? Nejde tu jen o boj kohoutů na smetišti?

Dva neohrožení bojovníci proti násilí páchaném na Ivetě Bartošové protestovali přímo pod svatým Václavem na pražském Václavském náměstí. Hrabě Domenico Martucci si navíc přivedl těžký kalibr – vlastní matku, které prý Ivety ochránce a nyní i snoubenec Josef Rychář při italském dobrodružství poranil ruku. Hraběnka samozřejmě neváhala ovázanou ruku komukoliv ukázat.

Na pražském Václavském náměstí odvážnou skupinku protestantů podpořilo nekolik desítek spoluobčanů. Těžko říct, jestli to nebylo spíš ze zvědavosti, co se zase semele. Josef Rychtář se však tentokrát neukázal, tak žádná zábavná show nenastala. Ale nemohl samozřejmě chybět další zachránce Ivety, Zdeňek Macura.

Podle několika záznamů už sám dostal od Rychtáře pěknou nakládačku, a tak osobně přišel podpořit akci prot násilí na ženách, kterou zpunktoval na nedělní podvečer Martucci.

Oba hrdinové ale především bojují proti násílí, které podle jejich mínění páchá Josef Rychrář na Ivetě. Po tom všem, co s ní prožili, ji totiž stále obdivují... I když my už nevíme proč.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také