TopStar

27. listopadu 2013 16:40

Dagmar Dandová

Dyk a Vilhelmová: Rozdíl ve věku kompenzují výškou

Tatiana Vilhelmová je sice o sedm let starší než Vojta Dyk (28), ale rozdílů mezi nimi je mnohem víc. Dyk je o dvě a půl hlavy vyšší, takže se jeho mladší věk alespoň vyrovná ve vyšších centimetrech.

Na vyhlášení cen Český slavík dorazil Dyk společně se svou partnerkou. Oba působili jako nejnesouroději oblečený pár večera.

Wilhelmová se totiž hodila do gala a oblékla si černé dlouhé šaty. A Dyk? Přesně naopak! Vzal si červené kalhoty, svetr a pod ním měl... triko s opicí!

Během večera se ale Dyk převlékl ještě do plážového ohozu. Na hosty Státní opery pak z improvizovaného pískoviště lascivně pokřikoval: “Čauky Mňauky!”

Kolem něj se v tu chvíli točila ještě spousta spoře oděných modelek… Jak to asi vnímala Vilhelmová, která jen několik měsíců po porodu?

Herečka s námi bohužel nekomunikovala. Dyk se alespoň vyjádřil ohledně spekulací, že právě jeho partnerka stojí za rozpadem skupiny Nightwork. Vůbec se mu nelíbí, že se o Táně mluví jako o české Yoko Ono (japonsko-americká výtvarnice, umělkyně, která si vzala hudebníka Johna Lennona a stála za rozpadem legendární skupiny The Beatles).

„Táňa mi do toho nikdy nemluvila. Jde o to, že jsem do kapely nastupoval jako začínající zpěvák. Seznámil jsem se s Kubou Prachařem, zjistili jsme, že nám to na pódiu funguje, ale postupem času se u každého z nás změnilo podhoubí a názory na to, jak hudbu dělat. Pro mě byla kapela dlouho rodinou, ale pak jsem ji zcela svobodně nahradil rodinou vlastní. A člověk si musí vybrat - já už nemůžu být pořád s klukama, potřebuju nejvíc času pro rodinu opravdovou," přiznal zpěvák Viktor Dyk pro čtvrteční Magazín DNES.

"Ale vlastně nemůžu říct, že je úplný konec," dodal.

"Kdybych Vojtu vnímala jen jako hudebníka, tak se asi nesejdeme, protože já bych ve svém drahocenném čase na Nightwork nešla. A kdovíjakou fanynkou nejsem ani dnes - kdybych si měla vybrat, jestli zajít na koncert J.A.R. nebo na Nightwork, půjdu na J.A.R,“ okomentovala tvorbu Nightwork Táňa Vilhelmová ve stejném médiu.

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také