TopStar

3. ledna 2014 14:13

"Egyptský" vdovec Petr Kramný – Zatčen a obviněn z vraždy

Petr Kramný se ocitl za mřížemi. Policie ho zadržela a obvinila z vraždy manželky Moniky a osmileté dcery. Ty zemřely na otravu loni v egyptském letovisku Hurghada.

Kramný se kvůli vyšetřování egyptských úřadů vrátil do republiky až v říjnu. Celou dobu tvrdil, že je nevinný a začal "nový život". Podle exkluzivních informací redakce VIP zpráv měl začátkem roku už druhou přítelkyní. Po Kateřině, se kterou se údajně rozešel o Vánocích, byla objektem jeho dalšího zájmu čtyřiadvacetiletá Šárka ze středočeských Čelákovic. Štábu VIP zpráv se podařilo oba natočit.

Egyptská policie uzavřela vyšetřování případu nedávno, závěry však nejsou známy. Koncem ledna Petr Kramný vypovídal na detektoru lži.

TIP Prima Style: Sledujte Krimi zprávy na Primě od 19:24, dozvíte se podrobnosti k případu!

Reportéři Krimi Zpráv od rána připravují speciální živé vysílání - Krimi Zprávy Speciál. Máme rozhovory s matkou Petra Kramného i s matkou Moniky Kramné.

Co s Kramným bude dál, jak se bude v jeho případu postupovat? O tom přijdou pohovořit speciální hosté, například bývalý elitní kriminalista. Chystáme pro vás rozhovor s advokátem Tomášem Sokolem i s egyptským právníkem, který měl přístup do spisu.

O Petru Kramném pohovoří i reportér Jiří Fröhlich, který s ním natáčel přímo v Hurghadě.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také