TopStar

28. října 2013 11:16

Jana Fikotová

Exkluzivně: Helena Vondráčková a její touhy

Zpěvačka Helena Vondráčková (66) rozhodně nezahálí. Užívá si soukromí, ale i práce. Nyní po čtyřech letech vydává studiové album s názvem Touhy. A my byli exkluzivně u toho, jak vznikal přebal CD.

Díky úzké spolupráci a přátelství Heleny Vondráčkové a našeho fotografa Jirky Janouška, jsme mohli přihlížet vzniku přebalu jejího nového alba s názvem Touhy. Helenu na focení líčil její dlouholetý dvorní vizážista Zdeněk Fencl. „Už si žádné focení a jakoukoli spolupráci bez Zdeňka neumím představit. On mě už zná a ví, co mám ráda a co mi sluší,“ pochvalovala si spolupráci s vizážistou Helena. Už v minulosti sám Fencl přiznal, že Helena ho naučila dělat linky, které se nosily v šedesátých letech. Na přebal desky zajistil zpěvačce nejen dokonalý make-up, ale i několik outfitů.

Focení probíhalo v krásných prostorách luxusního autosalonu, které fotograf pronajal na celý den. „Toto místo bylo ideální. Mají tu skvělé světlo a hlavně je tu klid. S Helenou pracuju už dvacet let a vždycky se mi s ní skvěle fotilo. Je to profesionálka každým soulem. Navíc spolupracuje se Zdeňkem Fenclem a ten ji má dokonale v oku,“ s nadšením komentoval fotograf Jirka Janoušek.

„Z alba Touhy určitě zazpívám několik věcí na vánočních koncertech 19. prosince v bratislavských Pasienkách a 22. prosince v pražské Lucerně. Jako hosta jsem si přizvala Vašo Patejdla,“ řekla Vondráčková, která vlastní nesplněné touhy už nemá. „Jsem spokojená. Mám vše a po ničem netoužím.“

-juf-


Přečtěte si také