TopStar

15. února 2014 08:44

Fešák na víkend: Colin Firth (se kterým kolegou se hádá do krve?)

Vypadá na superslušňáka a také to v jeho soukromém životě platí. S jedinou výjimkou. Jakmile Colin Firth potká kolegu Ruperta Everetta (znáte jako gay kamaráda Julie Roberts z filmu Svatba mého nejlepšího přítele), nastane buď mrazivé ticho nebo přestřelka přes média.

Ti dva se opravdu nemusejí, ačkoliv ani jeden nikdy neprozradili, co je příčinou vzájemné nevraživosti. Vznikla nejspíš během společného filmování. Colin Firth jinak žije úspěšný spořádaný život (občas ho s manželkou, producentkou Liviou Giuggioli pozvou na návštěvu i následník trůnu William a Catherin).

Půvabná Livia je jeho manželkou od roku 1997 a mají spolu dvě děti - Janathana a Katie. Firt má ovšem ještě jednoho nemanželského syna - William se narodil v roce 1990 ze vztahu s herečkou Meg Tilly. A to by tak byl výčet soukromých senzací u konce:-)

Detail, který o něm (asi) nevíte: Opravdu velmi dobře hraje na kytaru. Svou popularitu bere s rezervou. "Hlavně zapomeňte na větu: Snažte se být sexy. To většinou dopadne fiaskem."

Fotogalerie ze soukromí:

Colin Firth ve filmu. Kde se vám líbil nejvíc? Oscara získal za roli statečného koktavého krále ve filmu Králova řeč.

TIP Prima-Style: Sledujte Colina Firtha ve filmu Konečně spolu v neděli 16. února na Prima LOVE od 20:15.

Mohlo by vás zajímat:

Tenhle fešák se v sobotu vrátí na Primu už potřetí:-), aby se pokusil uniknout ze Smrtonosné pasti.

Sdílejte článek
Štítky julia roberts Colin Firth fešák

Přečtěte si také