TopStar

20. července 2016 14:12

Michal Chalupa

Gaga dala snoubenci kopačky! Chce dál žít s touhle krasotinkou?

Chystala se veselka, ale teď je všemu konec! Po pětiletém vztahu se zpěvačka Lady Gaga (30) a její snoubenec Taylor Kinney (35) rozešli. Herec zpěvačku požádal o ruku loni na Valentýna a věnoval jí krásný diamantový prsten ve tvaru srdce. Ten ale bude už jen na ozdobu!

Pár se podle všeho rozešel kvůli pracovnímu vytížení. Taylor natáčel několik měsíců seriál Chicago Fire a Gaga koncertovala a cestovala všude po světě. Na společné vrkání jim už proto nezbývalo mnoho času a tak bylo nejlepší pro oba dát si sbohem. Učinila tak i na sociální síti, kde postla společnou fotku s Taylorem.

„Taylor a já si budeme vždy důvěřovat, jsme spřízněné duše. Jako všechny páry tak i my jsme jednou nahoře, podruhé dole a dáváme si pauzu. Oba jsme ambiciózní umělci a doufáme, že i navzdory velké vzdálenosti a komplikacím bude mezi námi pokračovat taková láska, jakou jsme vždy sdíleli. Jsme jako každý jiný a opravdu jeden druhého milujeme,“ okomentovala fotku zpěvačka.

Otázkou ale zůstává, jak jsou na tom s herečkou Monicou Raymund (29). Snoubenci se totiž netajili tím, že sdílí společnou domácnost (ale i ložnici) právě s touto bisexuální brunetou. Naopak se chlubili společnými lechtivými fotkami na sociálních sítích. „Je pravda, že jsem bisexuální a ženy mám ráda. Naopak bych chtěla vyvrátit pomluvy, že to o sobě tvrdím jen kvůli marketingu. To je zasr*ná lež! Taková prostě jsem a vždycky jsem byla,“ hájila se Monica. Myslíte, že Lady G. Časem omrzí i tato slečna?


Přečtěte si také