TopStar

20. srpna 2015 14:59

Michal Chalupa

GAGALERIE: Chcete to vůbec VIDĚT?! Lady Gaga bez vrstvy MAKE-UPu i PHOTOSHOPu!

Jedna z celebrit, která ještě úplně nepodlehla trendu focení bez líčidel a její obrázky se neobejdou bez mocného retušování, je extravagantní Lady Gaga (29). Po prvních vlaštovkách, kdy se nechala nafotit pro Versace, je tu nová kolekce svatebních šatů pro Carine Roitfeld.

Tak to tu ještě nebylo! Lady Gaga už jsme viděli oblečenou do kusů masa, ve vaječné skořápce, viděli jsme ji svlečenou i v obyčejných džínsech – ale ve svatebním? Zpěvačka pro CR Book 7 nejenže vyzkoušela klasický bílý model, ale Carine ji oblékla i do řádně gotické verze, která koresponduje s prohlášením Gaga: „Vždycky, když o mně říkají, že jsem nová Madonna, tak já říkám ne – jsem noví Iron Maiden.“

„Rozhodla jsem se ji takto stylizovat ze dvou důvodů,“ vysvětluje Carine Roitfeld pro Style.com. „Jedním z nich je samozřejmě, že se bude brzy vdávat. Druhým je přelom v její hudební kariéře, který je reprezentován dvěma odlišnými barvami. Jde o to, jak se dokázala osvobodit.“ Na fotografiích je také zajímavé, že je Lady Gaga jen lehce nalíčená. „Chtěla jsem ji celou přírodní, takovou, jaká je,“ vysvětluje módní návrhářka, proč chtěla fotky bez zásahu Photoshopu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také