TopStar

19. listopadu 2015 15:48

Michal Chalupa

GALERIE prsaté Emily Ratajkowski: Dokonalé melounky z ní dělají nový SEXSYMBOL!

Fenomenální přírodní trojky čtyřiadvacetileté anglické modelky vzbuzují zaslouženou pozornost a následné ovace pánů i dam. Není proto překvapivé, že se v bulvárních anketách na základě hlasování čtenářů stala nejoblíbenější prsaticí současnosti.

Štíhlou postavu a lehce exotický look kočičky, která se v žádném případě nebojí ani nahoty, musí ocenit každý esteticky založený intelektuál a filozof. Stačí pohlédnout do jejích tmavých očí, pomalu sklouznout pohledem po dokonalé šíji a zaměřit pozornost na mimořádně bujný hrudníček.

Prsa Emily jsou bezvadně tvarovaná a pevná. Do karet modelce hraje subtilní postava a úzká ramena, která proporcím nechávají obzvlášť vyniknout. Pokud byste dokázali odtrhnout oči a pokračovali v hodnocení její postavy, oceníte luxusní bříško, svůdné boky a báječně zakulacený zadeček. O tom, že Ratajkowski ráda ukazuje i svůj nejcennější poklad, se přesvědčí každý, hned při zadání modelčina jména do vyhledávače. Užijte si GALERII z fotografií umístěných na sociálních sítích modelky.


Přečtěte si také