TopStar

2. října 2013 12:18

Jana Fikotová

Gwyneth Paltrow nemá problém s nevěrou

Americká herečka Gwyneth Paltrow (40) tvrdí, že by ji od vztahu neodradil ani fakt, že je partner závislý na sexu nebo případná nevěra.

Gwyneth Paltrow, která ve filmu Thanks For Sharing ztvárnila partnerku muže závislého na sexu (Mark Ruffalo), nemá ani v soukromí problém s nevěrou. „Mám velmi otevřenou mysl, takže kdybych věděla, do čeho jdu, nenechala bych se odradit od potencionálního vztahu,“ přiznala herečka v rozhovoru pro Refinery 29.

Manželka zpěváka Chrise Martina a matka jejich společných dvou dětí je přesvědčená, že její desetileté manželství je naprosto pevné a čisté. „Každý jsme jiný a každý máme před sebou výzvy. Ráda si o sobě myslím, že bych odpustila či by mi bylo odpuštěno.“

Gwyneth Paltrow odstartovala kariéru v krimi snímku Sedm (1995), kde hrála po boku tehdejšího partnera Brada Pitta. Rolí ve filmu Emma (1996) svým výkonem velmi nadchla filmové kritiky. Jejím hereckým průlomem do kategorie nejlepší hollywoodští herci byl snímek Zamilovaný Shakespeare (1999), za který získala Oscara a Zlatý glóbus. Dále hrála ve filmu Talentovaný pan Ripley (1999), Iron Man (2008), Iron Man 2 (2010), Iron Man 3 (2013) či Nákaza (2011).

Nadšená propagátorka zdravého životního stylu a autorka dvou kuchařských knih je od roku 2003 vdaná za zpěváka Coldplay Chrise Martina, se kterým má dvě děti – Apple a Mosera.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také