TopStar

8. srpna 2013 06:50

Hádanka ze světa slavných: Tenhle miliardář přežil havárii vrtulníku a vzal si top-modelku

Konečně se to topmodelce Elle MacPherson (49) povedlo. Svého vyvoleného, miliardáře Jeffreyho Soffera (43), dostala k oltáři. Své ano si řekli na ostrově Fidži jen pět měsíců po zásnubách.

Ačkoli pár spolu chodil dva roky, v březnu loňského roku se ale rozešli. Už na podzim ovšem opět vrkali jako hrdličky. Všechny krásky, které si na Jeffreyho mezitím brousily zuby, ostrouhaly.

Elle a Jeff se dali znovu dohromady poté, co Jeffrey jako zázrakem přežil havárii vrtulníku. Po celý čas jeho rekonvalescence se o spolumajitele sítě luxusních hotelů Elle s láskou starala. Vyděšená přiběhla rovnou do nemocnice a už se od něho nehnula.

Pro oba manžele šlo o druhou svatbu. Elle (australská modelka vlastním jménem Eleanor Nancy Gow) byla tři roky vdaná za módního fotografa Gillese Bensimona, kterého potkala při focení pro magazín Elle. V roce 1989 se rozvedli. Poté začala randit s francouzským finančníkem Arpadem Bussonem, se kterým má dva syny Arpada Flynna Alexandra (15) a Aurelia Cye Andreua (10). Nikdy se však nevzali. Arpad nyní žije s herečkou Umou Thurman.

Mimochodem… Žasneme, jak to téměř padesátileté modelce sekne! Ne nadarmo dostala kdysi v branži přezdívku „The Body“ tělo. Jeffreyho miliardy rozhodně nepotřebuje – sama si během kariéry vydělala dost.

-juf-

Mohlo by vás zajímat: Jak se mají ostatní modelky:-)

Sdílejte článek
Štítky Uma Thurman havárie vrtulník miliardář

Přečtěte si také