TopStar

6. prosince 2013 10:17

Jana Fikotová

Herečka Maria Bello šokovala syna výběrem životní partnerky

Americká herečka a zpěvačka Maria Bello (46), známá například ze seriálu Pohotovost, prozradila, že má dlouholetý vztah se svou nejlepší kamarádkou Clare Munn.

Bello s touto informací přišla prostřednictvím rozhovoru v deníku The New York Times. Mimo to prozradila, jak se s touto skutečností musela už dříve přiznat svému dnes dvanáctiletému synovi Jacksonovi. „Můj syn začal být už dříve podezíravý a chtěl vědět, zda mu něco netajím. Čekala jsem, že s tím jednou za mnou přijde. Tak jsem se zhluboka nadechla a vše mu přiznala. I když jsem věděla, že má odpověď bude mít velký vliv na naši budoucnost, už jsem mu nechtěla dále lhát,“ přiznala v rozhovoru herečka. Stejný strach měla i z přiznání svým rodičům.

„Strašně jsem se bála říct to nejen synovi, ale i rodičům. Nevěděla jsem, jak budou reagovat. Přiznat se k lesbickému vztahu s nejlepší kamarádkou a navíc kmotrou mého syna bylo velmi těžké, ale zároveň osvobozující,“ vzpomíná Bello a dodala: „Bylo to nakonec celkem jednoduché. Syn byl sice šokovaný, ale nakonec se s tím smířil. A rodiče? Byli úžasní. Seděli jsme na střeše jednoho z kasin v Atlantic City, otec kouřil cigaretu a tenkrát mi řekl, že Clare je pro mě dobré děvče a máma jen souhlasila.“

Syna Jacksona má herečka s televizním manažerem Danem McDermottem. S tím skvěle vychází a nemůže si ho jako otce jejich syna vynachválit.

Maria Bello je známá z filmů Permanent Midnight (1998), Odplata (1999), Coyote Ugly (2000), Smolař (2003), Tajemné okno (2004), Historie násilí (2005) či z televizního seriálu Pohotovost (1994–2009).

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také