TopStar

5. prosince 2013 23:25

Jana Fikotová

Nejošklivější fotka Victorie Beckham: A přesto se směje!

Bývalá zpěvačka, zdatná obchodnice a nyní především talentovaná módní návrhářka Victoria Beckham (39) opět veřejnost šokovala a dokonce se při tom i usmívala, což rozhodně není obvyklé.

Victoria alias Posh Spice (39) spolu s manželem, bývalým fotbalistou Davidem Beckhamem (38) se rozhodli, stejně jako stovky dalších slavných lidí, pomoci obětem na Filipínách. Slavný pár chce, aby se Filipínci lépe vyrovnali s následky zničujícího tajfunu Haiyan, proto neváhali provětrat svůj šatník a nepotřebné oblečení věnovali na dobročinné účely.

Victoria tak opět ukázala světu, že není tou studenou módní ikonou, ale i dobrosrdečnou ženou, která myslí na ostatní. O to více šokovala své fanoušky, když na sociální síti zveřejnila fotografie, jak sama oblečení nejen vybírá, ale i balí do krabic. Na obrázku je zřetelně vidět, že sama Beckham si tuto činnost užívá a při balení krabic se usmívá.

Oblečení tak už několik týdnů od katastrofy putuje do charitativních obchodů British Red Cross a sama Beckham lidi na Twitteru vyzývá k tomu, aby se zúčastnili dražby oblečení.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky oblečení David Beckham Victoria Beckham krabice

Přečtěte si také