TopStar

14. září 2013 07:40

Dagmar Dandová

Hrubešová v rozpacích. Bude z její dcery závodnice?

Herečka Markéta Hrubešová (41) vzala svou dcerku Christel (7) na chrtí závody do Greyhound Parku v Motole, ale místo rychlonohých psů ji zaujala spíš motokárová dráha, která je hned vedle. Malá Cristel se zúčastnila závodu a naprosto s přehledem ho vyhrála.

Za sebou nechala syna moderátorky Evy Decastelo Michálka, dcery herečky Báry Kodetové Violetu a Lili nebo syna Oldřicha Víznera a Vendulky Křížové Alberta.

Jak je možné, že je všechny malá Hrubešová na motokárách porazila?

„Vůbec nevím, jak to dokázala. Rozhodně to doma netrénovala,“ smála se nadšeně Markéta Hrubešová, která během celého závodu hlasitě povzbuzovala. „Doma si s autíčky ani nehraje. Christel totiž miluje plyšáky. Máme doma psy, kočky, myšky, ale všechny jsou plyšové,“ dodala a přiznala, že se jí elegantní chrti, kteří závodili hned po VIP dětech, moc líbí, ale doma by je nechtěla.

„Jsou úžasní, ale o živé zvíře bych se už starat nezvládala. S mým pracovním vytížením, péči o dceru a o domácnost bych se ještě ze psa už asi zbláznila,“ uvedla herečka, která se objevuje i v seriálu Cesty domů na Primě.

V sedmé řadě populárního seriálu hraje Marianu Čermákovou, dceru Simony Kenigrové v podání Veroniky Freimanové.

Seriál Cesty domů můžete vidět na Primě každé pondělí a středu v 20:15.

Více o seriálu najdete na: http://www.iprima.cz/cestydomu

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také