TopStar

16. ledna 2014 07:40

Dagmar Dandová

Hubená Bučková: převlékla se za indiánku a utíkala před plnokrevnou Bittnerovou

Modelka Eliška Bučková se stala kmotrou nového klipu partičky New Element k písni Svědomí a na party v obklopení puberťáků vypadala velice spokojeně. Dokonce si zahrála na živé závaží. Nechala muže v okolí, aby ji zvedli a potěžkali si, kolik váží.

Modelka se léčila z anorexie a stále je velice štíhlá, takže naštěstí nikomu záda nestrhla.

Nicméně samicí večera se stala herečka Miluše Bittnerová, která sice přišla v outfitu a la teta z vesnice, ale party dokázala pořádně rozjet. Vrhala se na muže kolem a vzhledem k tomu, že jí nikdo zvedat nechtěl, vyskočila jako laňka na bar a svým sex-appealem ohrožovala okolí.

Kluci ze skupiny New Element měli co dělat, aby večer ustáli ve zdraví. Nejslavnější člen kapely Honza Bendig (19) je naštěstí vůči ženskému šarmu imunní, takže nám byl schopný říct alespoň pár vět.

„Jsme česká chlapecká skupina a zatím zpíváme česky. Kromě mě je členem ještě Ondřej Havel a Lukáš Cestr," řekl nám Jan Bendig, který se proslavil v pěvecké soutěži a hraje v muzikálu Děti ráje.

Na křest klipu dorazily i holky ze skupiny Holki a Petr Vojnar, exčlen kapely T-Boyz, která kdysi bodovala písní Beruško má, milovaná. Měli dorazit i kluci ze skupiny Lunetic, ale někde se cestou ztratili.

No doufejme, že New Element půjdou jinudy...

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také