TopStar

24. listopadu 2018 08:00

Markéta Škorňová

Hurikán Meghan svým extrémním tempem děsí služebnictvo! Palác opustilo již několik poddaných

Na jednu stranu je vévodkyně Meghan miláčkem národa, na stranu druhou se ale zdá, že služebnictvo ji v lásce zrovna nemá. Proč? Její puntičkářství a extrémní pracovní nasazení, které vyžaduje i od svého okolí, dává personálu královské rodiny pořádně zabrat. Výpověď dalo již několik zaměstnanců.

Jednou z prvních odejitých byla osobní asistentka krásné vévodkyně Melissa. Jako osoba, která musela mít přehled o všech aktivitách manželky prince Harryho, měla diář opravdu nabitý.

Budoucí maminka Meghan je mezi přáteli a rodinou svým extrémním pracovním nasazením proslulá, říkají ji „hurikán Meghan“. Občas si ale neuvědomí, že ne každý je na vražedné tempo stavěný. Za poslední půlrok stihla Meghan udělat několik změn a jednou z nich je například budíček v pět ráno. Po služebnictvu vyžaduje pracovní aktivitu již v tuto ranní hodinu.

Melissa není jediná, která už své služby královské rodině poskytovat nebude. V září předložila svou výpověď vrchní tajemnice pro komunikaci Katherine McKeever a rezignaci plánuje také osobní tajemnice královského páru Samnatha Cohen či pravá ruka prince Harryho - Edward Lane Fox.

Jak se zdá, s Meghan lidé nemají jen na růžích ustláno. Doufáme, že alespoň v pokročilém stádiu těhotenství zvolní a bude se připravovat už jen na novou roli maminky.

Sdílejte článek
Štítky Meghan Markle služebnictvo

Přečtěte si také