TopStar

20. ledna 2014 13:49

Hvězdná Jana Brejchová: Sama i na narozeniny? Víme, jak slavila

Když byly Vánoce, herečka Jana Brejchová si nepřála je slavit a nejela ani ke své dceři Tereze Brodské. Teď má hvězda českého filmu narozeniny. Také odmítla oslavy a zůstala raději na rehabilitační klinice?

Naopak. Oblíbená herečka slavila s rodinou dokonce už včera. Kdo jí přišel gratulovat a jak komorní oslava probíhala, to se dozvíte ve VIP zprávách.

P.S.: Záměrně nepíšeme, kolikáté narozeniny paní Brejchová má. Pravda je totiž taková, že u krásných hereček je neslušné prozrazovat věk:-) Tak všechno nejlepší a hodně zdraví...

TIP Prima-Style.cz: VIP Zprávy dnes na Primě v 19.55 hodin.

Co ještě uvidíte?

  • Mladší syn pohádkového prince Pavla Trávníčka, 23letý Pavel Dytrt, si chce změnit příjmení. I když se o tom, že má slavného otce dozvěděl až ve dvanácti letech, nezanevřel na něj a chce mít i jeho příjmení. Více se o veselém klučinovi z reklamy na kečup dozvíte ve VIP zprávách.
  • Řada známých osobností utíká za sluníčkem, někdo nabírá nové síly, někdo shazuje přebytečná kila z Vánoc. Ve VIP zprávách se dozvíte, kde jsou naši slavní. Dívejte se, za pět minut osm se na vás těší Laďka Něrgešová i celý náš tým.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také