TopStar

20. ledna 2014 10:21

Jana Fikotová

Návštěva u Heleny Vondráčkové: Pustila nás až do ložnice (FOTOGALERIE)

Zpěvačka Helena Vondráčková (66) je sice pracovně v jednom kole, na svůj nádherný dům v Řitce a hausbót na Slapech si ale čas najde vždycky.

Svůj dům se zahradou v Řitce si půvabná zpěvačka zvelebuje už od roku 1986. „Naposledy jsem si pořídila vybavení kuchyně a zimní zahradu,“ pochlubila se nám Vondráčková, která si nemůže vynachválit ani novou terasu, která vznikla na střeše nové garáže a je přístupná rovnou z domu.

Nádherný dům, který si zpěvačka náležitě hýčká, má několik ložnic i koupelen. Nechybí tu posilovna, sauna, bazén ani pánský klub. Obývací pokoj je chloubou domu a je přizpůsoben početným návštěvám, které se tu často a rády objevují. „V obývacím pokoji ráda relaxuji a dokonce i pracuji. Vzniklo tady téměř padesát alb, a i to poslední Touhy,“ přiznala Helena, která svým novým albem hned první dny po vydání překonala v poslední době prodej hudebních CD.

Helena nejraději odpočívá v nádherné zahradě či v nové kuchyni, kde vzniká mnoho jejích vyhlášených kulinářských lahůdek.

V létě s manželem ráda odpočívá na svém milovaném hausbótu, který mají na Slapské přehradě. „Náš krásný dům na vodě, kde to je vyloženě o pohodě a klidu, jsme už dávno zazimovali.“ O tomto bydlení, zase až příště.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také