TopStar

17. října 2013 13:50

Dagmar Dandová

Ivanka Trump: Máme syna Josefa

Před světem ani médii svého syna neskrývá. Jen dva dny po porodu se krásná maminka Ivanka Trump (31) pochlubila svým novorozeným chlapečkem. Prozradila už i jeho jméno.

Ivanka se v pondělí stala dvojnásobnou maminkou. Po dvouleté dceři Anabelle se nyní pyšní synem Josephem (Jestlipak mu babička Ivana bude říkat Pepíčku?). Jeho jméno do středečního dne tajila, ale kvůli nátlaku médií nakonec veřejnost informovala na sociální síti, kam přidala fotografii a „rodinný“ komentář.

„Jaredův dědeček byl jako skála. Doufám, že synovi jeho neporazitelného ducha a smysl pro rodinu i pracovní morálku dokážeme tímto vštípit. Můj dědeček Frederick byl zase velký stavitel a též miloval rodinu,“ vysvětlila Ivanka, proč se jejich syn jmenuje celým jménem Joseph Frederick Kushner.

Ivanka Trump je absolventkou ekonomické prestižní obchodní vysoké Wharton School na University of Pennsylvania a v současnosti působí jako výkonná viceprezidentka společnosti Trump Organization. S Jaredem Kusherem, který vlastní týdenník New York Observer, se setkala v roce 2007.

Zasnoubili se v roce 2009 v Trump National Golf Clubu v Bedminsteru. Její otec, Donald Trump, který disponuje majetkem více jak tři miliardy dolarů, má kromě Ivanky ještě čtyři děti. Nejmladší syn Barron William má sedm let.

-juf-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Donald Trump Ivana Trump

Přečtěte si také