TopStar

13. července 2016 12:26

Michal Chalupa

JE TO NORMÁLNÍ?! Prdelaté Kardashian se sypou miliony, pošlete jí také prachy?

Kim Kardashian, která je známá z reality show, porno nahrávkou a také tím, že se provdala za Kanye Westa, se podařilo vydělat neuvěřitelnou sumu. A to díky hře, ve které se můžete stát druhou Kardashiankou. Díky tomu se dostala na hlavní stránku časopisu Forbes. Je prostě mrcha, která umí vydělávat.

Hra, kterou vytvořila je takové klasické lákadlo pro ženy s nadmírou volného času nebo pro nákupní maniačky. Vytvoříte si postavu, která se jen tak poflakujete po Hollywoodu, vybíráte jí oblečení, které v reálu nosí samotná Kim K., a právě s ní se pak můžete ve hře spřátelit. A kolik si za tuhle blbost vydělala? Podle Forbes jsou to v přepočtu skoro dvě miliardy korun! A tahle částka se jí podařila vydělat během jednoho roku, slušné že?!

Neuvěřitelné kam svět spěje, že dokonce i někdo jako ona vydělává tím, že vymyslí vlastní emoticons, které jdou jednoduše na dračku, jen aby lidi mohli posílat zadek Kim K. nebo jen tím, že jí dáte pouhý follow. Byznys je byznys a tato hvězdička závislá na selfie využila internetového bláznovství. Třeba malá North a její malý bráška Saint zdědí po Kim alespoň jednu prospěšnou vlastnost, a to vypočítavost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také