TopStar

19. června 2015 14:27

Jeremy Clarkson oznámil, že mu BBC nabídla návrat zpátky do Top Gearu!

Slavný moderátor zažehnul jiskru naděje pro všechny fanoušky, kteří se odmítají smířit s jeho odchodem z populární motoristické show.

Jeremy Clarkson prozradil v rohovoru pro britský deník The Sun, že ho oslovilo vedení britského kanálu BBC, aby s vrátil do čela pořadu Top Gear. On však odmítnul, protože by show nemohla pokračovat tak jako dřív, po všech konfliktech a tahanicích, k nimž došlo. Až poté prý televize oslovila Chrise Evanse, který nabídku přijal a stane se tak novým moderátorem.

"Padlo přiliš mnoho slov, které nejde vzít zpět," doplnil Clarkson. Televize mu prý nabídla, že by se rok po incidentu neobjevoval před kamerou a vedl Top Gear z producentského křesla, zatímco by moderovali jeho parťáci Richard Hammond a James May, až pak by se opět vrátil jako tvář pořadu.

Minulý víkend však Hammond a May oznámili, že se v Top Gear už neobjeví a budou následovat Clarksona v přípravě motoshow pro konkurenční televizi. Více informací o ní by měli oznámit v nadcházejících týdnech.

Když se Chris Evans dozvěděl, že bude novou tváří Top Gearu, napsal dle svých slov textovku celé staré partě. Clarkson mu odpověděl: "Věděl jsem, že to budeš ty. Hodně štěstí!"

Co myslíte, dají novému Top Gearu diváci šanci, nebo půjdou automaticky za Clarksonem?


Přečtěte si také