TopStar

13. září 2013 12:00

Dagmar Dandová

Jirešovou už manžel nebavil, tak skončila s Vojtkem

Herečka Ivana Jirešová (36) má sice manžela muzikanta Viktora Dyka (44) a dceru Sofii (8), ale občas se jí zasteskne po jiném životě. Jakmile uviděla na parníku Jovanku Vojtkovou, hned si to s ní vyměnila. Jí dala pohlídat manžela a sama se postarala o syna známého rockera Josefa Vojtka Adámka.

Viktor Dyk nevypadal, že by mu přítomnost půvabné tanečnice vadila, ale když viděl, jak se Jirešová rozplývá nad malým Vojtkem, ztuhl mu úsměv na tváři. Vypadá to, že by herečka chtěla ještě jedno dítě, ale Dyk se na to moc netváří. Když mu bylo devatenáct, narodila se mu dcera Veronika a teď už by si radši užíval klidu.

„To bylo v roce 1988. Všichni hrozně spěchali s dětmi, aby dostali byty. A my jsme byli jedni z nejrychlejších,“ přiznal se Viktor Dyk, který měl předtím, než poznal Jirešovou, slabost pro servírky. Matku své dcery samozřejmě poznal v restauraci.

Kromě toho také pomáhá vychovávat Jirešové dceru Sofinku, kterou má s novinářem Ondřejem Höppnerem. Po bouřlivém rozchodu soud určil čtrnáctidenní střídavou péči. Toto rozhodnutí se snaží Jirešová stále zvrátit, ale zatím neúspěšně.

Muzikant Viktor Dyk se s Ivanou Jirešovou seznámil v divadle Ta Fantastice v roce 2003 na projektu Excalibur, kde oba zpívali.

„Ivanka mě hodně zklidnila. Je to křehká a zároveň velice silná žena, která mi dává hroznou jistotu,“ řekl hudebník, který je pokrevně spřízněn s hercem a zpěvákem skupiny Nightwork Vojtěchem Dykem.

„Je to můj bratranec, syn tatínkovy nejmladší sestry Věry,“ řekl manžel Jirešové.

Vojtěch Dyk se stal letos v květnu otcem malého Aloise, kterého má s herečkou Tatianou Vilhelmovou. Takže už je načase, aby mu Jirešová s manželem konečně pořídili bratrance.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také