TopStar

11. února 2014 11:00

Dagmar Dandová

Julia Roberts oplakává sestru! Co se stalo?

Herečka Julie Roberts se oblékla do černého. Její nejmladší sestru, sedmatřicetiletou Nancy Motes, našli mrtvou v koupelně v bytě jejího snoubence Johna Dilbecka. Vše nasvědčuje tomu, že se předávkovala.

Přesnou příčinu smrti sice určí až pitva, ale výsledky by rodina měla znát za šest až osm týdnů. Zatím se přepokládá, že šlo o drogy.

Nancy pracovala jako asistentka produkce seriálu Glee a pro známý seriál je to už druhé tragické úmrtí, které pravděbodobně souvisí s drogami. Herec Cory Monteith, který hrál v seriálu Finna Hudsona, se předávkoval loni v létě.

Sestra Julie Roberts odmala trpěla komplexy vůči své slavné a štíhlé sestře. Nancy měla nadváhu a Julia se jí prý posmívala, že je tlustá. Kvůli tomu měla deprese a dokonce v červenci 2012 podstoupila bypass žaludku.

Julia Roberts má ještě dva sourozence – bratra Erika a sestru Lisu, kteří jsou z prvního manželství její matky Betty Lou.

Podrobnosti k případu v dnešních VIP Zprávách od 19.55 na Primě! Štáb VIP Zpráv se věnoval i koncertu Depeche Mode v Praze nebo prodeji farmy Bolka Polívky.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky seriál Bolek Polívka bypass julia roberts drogy Depeche Mode lis

Přečtěte si také