TopStar

2. června 2019 11:00

Tereza Šulcová

K narozeninám vzala Angelina Jolie svou dceru Shiloh na speciální místo!

Herečka Angelina Jolie je matkou šesti dětí, z toho tři společně s Bradem Pittem adoptovali. V pondělí oslavila její biologická dcera Shiloh své 13. narozeniny. Stala se tak oficiálně teenagerem. Kde se konala oslava?

Angelina vzala svou třináctiletou dceru na speciální únikovou hru nesoucí název BASEMENT v Los Angeles. Jedná se o únikovou místnost, kde soutěžící plní úkoly, aby přežili a dostali se ven. Celý komplex působí velmi strašidelně. Ve hře vystupují skuteční herci, takže atmosféra je opravdu velmi reálná.

Tato úniková místnost je povolena dětem od 13 let, takže Shiloh se konečně mohla zúčastnit, i když musela mít doprovod dospělé osoby, kterou byla její matka Angelina Jolie. Kdo všechno se zúčastnil této akce, není známo, ale je velmi pravděpodobné, že Angelina vzala s sebou i své starší děti.

Blízký zdroj se svěřil v dubnu Us Weekly, že Angelina je oddanou matkou, která pro děti neustále vymýšlí nové a zábavné akce. „Angelina má nespočet nápadů, co vše se dá s dětmi podniknout. Je velmi oddanou a inspirativní matkou, která pro děti dělá opravdu všechno,“ svěřil se zdroj.

Ten také prozradil, že mezi Angelinou a Bradem Pittem není žádné napětí. „Žádné drama se nekoná,“ řekl zdroj pro Entertainment Tonight. Je to již měsíc, co soudce uznal dvojici za oficiálně svobodnou. „Oba se zaměřují jen na to, aby byly děti šťastné a spokojené.“

Sdílejte článek
Štítky narozeniny Angelina Jolie úniková hra

Přečtěte si také