TopStar

27. listopadu 2013 20:49

Jana Fikotová

Kate Middleton: Jak se dostala po porodu do formy? Víme to!

Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton (31) se extrémně rychle dostala po porodu do formy. Odhalili jsme, jak se jí to podařilo.

Kate má v sobě sportovního duchaDar od boha v podobě dokonale štíhlé postavy s ženskými proporcemi dostala Kate Middleton do vínku. Před těhotenstvím ani při něm téměř nic nepřibrala, a mnozí si mysleli, že je to naprosto samozřejmá věc. Kate je však velmi známá tím, že miluje různé sporty. Ideálně ty, které se dají dělat venku na čerstvém vzduchu, jako je běh, veslování, plavání či lyžování. I když by se měla díky svému postavení vyhýbat nebezpečným sportům, Kate se střemhlav a bez obav pustí do všeho.

Kate a její odpor k dietám a osobním trenérůmKate Middleton jako jedna z mála z členů královské rodiny nemá osobního trenéra či dietologa. Na správnou a zdravou životosprávu si ovšem velmi potrpí. Je však dostatečně pevná v kramflecích, že to zvládá sama. Často sportuje, jí hodně masa, mořských plodů a zeleniny.

I Kate občas zhřešíAni Kate Middleton není dokonalá, i když je zastánkyní zdravé výživy, občas si gastronomicky zahřeší. Dopřeje si gumové medvídky či kalorická jídla. Podle Kate je důležité nic si neodepírat, ale vše jíst s mírou.

Kate se stala ikonou, kterou obdivují lidé po celém světe. Její sportovní nadšení a zdravá životospráva ji dokonale vrátily po porodu do formy. Pravidelně cvičí jógu a pilates, a to i během těhotenství. Kyselina mléčná, která se při cvičení uvolňuje, pomáhá distribuci kyslíku do celého těla. Právě to má na svědomí rychlejší vnitřní spalování a vnější vyrovnanost člověka.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky porod trenér životospráva zdravý osobní trenér

Přečtěte si také