TopStar

29. září 2013 13:50

Týdenní svodka drbů ze života celebrit: Kdy budou mít William a Kate další dítě?

Svět slavných je v neustálém pohybu a my ho sledujeme. Redakce Prima-Style.cz zachytila i zprávu z britských médií. Podle ní William a Kate plánují dalšího potomka!

Na jaře další kočárek?

"Kate chce být znovu těhotná už na Vánoce," nechala se slyšet jedna příliš upovídaná kamarádka a informace se hned rozběhla po internetu. Pravda je, že William a Kate chtějí větší rodinu. Oba mají sourozence a nechali se slyšet, že nepatří mezi velké příznivce věkových rozestupů mezi potomky. O prince George se pomáhá starat chůva Jessie, která pečovala i o jeho otce a bratra Harryho. Takže jí možná přibude další práce.

Například William a Harry se narodili tři roky po sobě. Kensingtonský palác na každý pád očkává přírůstek do urozené rodiny, těhotná je Alžbětina pravnučka a dcera princezny Anny Zara Phillips.

Znovu spolu?

Obrovskou pozornost vzbudila už v pondělí reportáž pořadu TOP STAR magazín (vysílá Prima vždy ve 21.45). Iva Kubelková a Jaromír Jágr se k sobě na pár hodin vrátili. Redakci Prima-Style.cz k tomu Iva poskytla exkluzivní rozhovor:

Hořká pilulka pro Miley Cyrus

Zpěvačka Miley Cyrus se po rozchodu s Liamem Hemsworthem tváří statečně. Nic jiného jí ani nezbývá, když média zaplavily fotky nové dívky, kterou si naštvaný Liam obratem opatřil. S tanečnicí a příležitostnou herečkou Eizou Gonzales už strávil i pár dní na dovolené a líbají se na každém rohu. Noviny jsou, jak vidíte na snímku, jejich románku plné.

Donšajni měli premiéru

Oscarový režisér Jiří Menzel natočil komedii z prostředí opery. Napřed ji představil na festivalu v kanadském Montrealu a teprve potom ve slavnostní premiéře "doma". Jak sám říká, film neaspiruje na velké umění a měl by především pobavit.

Všechny dámy, které ve filmu hrály, se snažily vypadat co nejpřitažlivěji. Jen jedna ne... Také máme Libušku Šafránkovu rádi, ale tentokrát...

A další jdou od sebe

Rozvodový podzim pokračuje. S buddhistickým klidem rozchodu s manželkou hodlá čelit Richard Gere.

Módní tip pro tento týden: Z Pařížského Fashion Weeku přišla zpráva, že make-up je zbytečný, když je žena přirozeně krásná. Módní dům Balmain poslal modelky na molo nenalíčené. Záměr, nebo si chtěl slavný vizážista Tom Pecheux jen ušetřit práci?


Přečtěte si také