TopStar

18. září 2013 11:50

Lucie Průchová

William a Kate nezvládají výchovu syna

Princ William (31) a jeho manželka Catherine (31) si na pomoc s výchovou malého prince George najali chůvu. Stala se jí Jessie Webb (71), která vychovávala v minulosti i prince Williama.

Jessie se o malého George stará už od začátku, kdy byl královský pár v severním Walesu. Nyní s nimi odcestuje do Skotska, kde mají navštívit královnu Alžbětu II. a prince Filipa. „Bude to jejich bezpečná náruč. Vyzná se ve výchově, díky tomu jí také manželé dali přednost před ostatními chůvami,“ řekla o ní Ingrid Seward, autorka připravované knihy A Century of Royal Children (Století královských dětí).

Sama jednasedmdesátiletá Jessie vlastní děti nemá, do královské rodiny se dostala, když si ji najala princezna Diana a princ Charles, aby se starala o jejich dva syny Williama a Harryho. Tato žena se od té doby stala součástí královské rodiny a zúčastňovala se všech soukromých oslav.

William a Catherine se vzali 29. dubna 2011. Prvorozený syn vévody a vévodkyně z Cambridge George Alaxander Louis přišel na svět 22. června 2013.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také