TopStar

6. března 2014 15:50

Dagmar Dandová

Kateřina Neumannová je tvrdá: Chtěla sabotovat Valentu

Olympijská vítězka a mistryně světa v běhu na lyžích Kateřina Neumannová se sice už nevěnuje sportu vrcholově, ale bojového ducha v sobě stále má. Při závodu na bobové dráze chtěla odstranit své soupeře akrobatického lyžaře Aleše Valentu a veslařku skifařku Mirku Knapkovou všemi možnými způsoby.

"Jakmile mám na sobě startovní číslo, probudí se ve mě bojový duch a hrozně toužím vyhrát," přiznala závodnice. "Dneska pojedu závod na bobech, které jsem dlouho předtím trénovala, tak doufám, že vyhraju. Udělám pro to všechno," prohlásila Neumannová pevným hlasem a Aleš Valenta, který stál opodál, z toho co řekla, vypadal velmi vyděšeně.

„Manželce Elen jsem o všem řekl, přece jen už nemám zodpovědnost pouze za sebe, ale za celou rodinu, která je pro mě tím nejdůležitějším,“ řekl otec devítiletého Denise a osmileté Amélie.

"Hlavně se bojím, aby mi Katka nepovolila brzdy," strachoval se na oko.

Jediná Knapková to brala v klidu: "Tak snad mě nezabije, no," prohodila netečně veslařka.

Jenže ke smůle Neumannové se do závodu přihlásil ještě moderátor hlavní zpravodajské relace TV Prima Tomáš Hauptvogel, který to na plné čáře vyhrál.

Chudák olympijská vítězka a mistryně světa v běhu na lyžích na zlatou nedosáhla. A to jí tolik chtěla. Tak snad jindy, Katko!

Katka válí aspoň v kuchyni:

-dd-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také