TopStar

18. července 2016 11:38

Michal Chalupa

Kim a Kanye ve válce s Taylor Swift : Sex jí nevadí, ale sprosťáren má dost!

Vztah mezi Taylor a Westem byl ve většině času na ostré nože. Aby toho nebylo málo, do všeho se zapojila i Kim K. Tentokrát na Taylor vybalili, že moc dobře věděla o tom, co Kanye použije ve své písni ‘‘Famous‘‘, a nelíbí se jim, že Taylor tvrdí opak. K+K mají nahrávku, která vše komplikuje.

Vše začalo výstupem Kanyeho na předávání hudebních cen a od té doby tyto celebrity mezi sebou vedou takzvané žabomyší války. Tentokrát to už ale podle ostatních celebrit Kim a Kayne opravdu přehánějí a stojí za Taylor. Obrovské debaty rozpoutalo tedy to, když Taylor Swift zveřejnila, že nikdy nedala souhlas, aby toto Kanye použil a nazýval jí v písni tak, jak učinil. West a Kardashian, ale mají nahrávku, kterou pořídili, když Kanye telefonoval s Taylor a zarepoval jí, co tedy v písni bude. Taylor byla přesvědčena, že nahrávka se nedostane ven, protože to je nezákonné. Kardashian se ale rozhodla nahrávku zveřejnit a rozpoutat tak další válku celebrit.

Kim Kardashian nahrála nahrávku v ranních hodinách na Twitter. V nahrávce je vidět Kanye, který hovoří s Taylor. Ta do telefonu dokonce říká, že to je kompliment, když v textu stojí, že by s ní měl mít sex. Zároveň mu i děkuje, že se jí svěřil s tím, že něco takového pustí do světa. V nahrávce, ale neslyšíme, že by Kanye zmínil vulgární slovo, kvůli kterému se cítí podražená.

Teď je v šoku a cítí se touto dvojicí napadena. Zveřejnila, že jí Kanye nikdy neřekl, že v nahrávce zazní ‘‘that bitch‘‘. Swift tvrdí, že k tomu by souhlas nikdy nedala a s Westem by takto přátelsky nehovořila. Pro Taylor je to další rána a určitě není smířená s tím, že jí někdo bude takto sprostě nazývat před celým světem.

Sdílejte článek
Štítky Kim Kardashian válka Twitter píseň Taylor Swift

Přečtěte si také