TopStar

22. srpna 2013 00:00

Klub rváčů - Do volby jdou ostří hoši. Cholerik, bývalý zloděj a dlužník

Jestli si Thomas, který zvítězil v první volbě, myslí, že bude ve vile jediný svalouš, je na velkém omylu. Z trojlístku dnešních adeptů do Vily vzejde do případné rvačky důstojný soupeř. Ani jeden nejde pro ránu daleko

Vztekloun Martin

"Udělám ve vile pořádek," slubuje dvaadvacetiletý Martin Haluza a přiznávám, že má problémy udržen na uzdě svoji výbušnou povahu. "Mám rád, když je všechno v mojí režiji. Nemám rád nikoho poslouchat."

Názor Prima-Style.cz: Ideální týpek pro Zdeňku, která chce zkusit ve Vile ovlivňovat lidi pozitivní energií.

Bývalý zloděj Richard

V současné době čtyřiatřicetiletý pizzař Richard provozuje na Malé Straně svůj vlastní pizza bar. Za sebou má minulost na šikmé ploše. „Dělal jsem špatný věci. Vykrádali jsme s partou ze sídliště auta. Denně jsem si klidně vydělal i dvacet tisíc korun, takže jsem začal brát pervitin a toto období trvalo dva roky, než mě zavřeli,“ přiznal Richard.

Názor Prima-Style.cz: To by nás zajímaly historky, až se trochu rozjede zábava...

Radek chce peníze

Radek se do VyVolených hlásí hlavně kvůli finanční výhře. „Mám dluhy, nemám ani na cestu zpátky domů. Nasekal jsem si dluhy ve výši asi čtyř milionů korun, takže by mi výhra pomohla vše poplatit a začít s čistým štítem,“ říká Radek, který se od šesti let věnuje boxu. „Do svých 22 let jsem se živil boxem profesionálně. Hodně jsem si to ale kazil tím, že jsem byl rebel. Neměl jsem žádnou disciplínu, do toho ještě nějaký alkohol, hádky a všechno to mi prostě zavíralo dveře,“ dodal Radek.

Názor Prima-Style.cz: Konečně někdo, kdo na rovinu řekne, že potřebuje peníze.

Všechno o reality-show VyVoleni najdete ZDE

Mohlo by vás zajímat: Vila se zaplňuje

A co soutěžícím vzkazuje legendární účastník první řady Petr Zvěřina:

Ale sám se tam možná vrátí:

Sdílejte článek

Přečtěte si také