TopStar

12. května 2014 12:53

Lenka Zajícová

Kokto, co na to říkáš? Tahle holka tvrdí, že čeká tvoje dítě!

Slečna Tachmina Ibragimova veřejně prohlašuje, že je v pátém měsíci s dítětem Josefa Kokty. Zachází tak daleko, že na svém facebookovém profilu vystavuje i ultrazvvuk plodu. Podle slov této neznámé blondýnky bude mít malý Quentin na konci léta nového sourozence.

Ornella Štiková asi neprožívá jednoduché chvíle. Prsatá Tachmina ji pomalu, ale jistě chce přesunout na druhou kolej. Stejně tak, jak to před nedávnem udělala Ornella své sokyni v lásce Gabriele Partyšové.

Zpěvačka tureckého původu, která se mimo jiné chlubí třeba tím, že jí postelí prošlo více než 15 000 mužů, že její IQ hraničí až s genialitou, a když nepracuje na svých světově proslulých hudebních hitech (ano Tachmina zachází tak daleko), tráví čas předvídáním budoucnosti.

Tachmina nyní údajně žije v Miláně. Čím se aktuálně živí nebo zda čeká holčičku, či chlapce, nám neprozradila. Jen to, že v říjnu přiletí do Čech, protože musí vyřešit formality týkající jejího dítěte. Mezi ně patří i testy otcovství. Ujistila nás, že těhotenství zatím probíhá perfektně a žádnými nevolnostmi netrpí.

Zda Tachmina lže, nebo pod srdcem nosí dalšího Koktu juniora, ukáže jen čas. Kauzu sledujeme a budeme vás o vývoji informovat

.

Sdílejte článek
Štítky Josef Kokta

Přečtěte si také