TopStar

13. dubna 2014 11:26

Ivana Nádvorníková

Je vévodkyně Kate podruhé těhotná? Princ William se prořekl na cestách

Je vévodkyně Kate podruhé těhotná? Princ William se prořekl na cestách

Jojo, princ William si prostě bude muset dávat pozor na jazyk kdekoli a kdykoli. S Kate a malým Georgem (8 měsíců) jsou teď na třítýdenní návštěvě Nového Zélandu a Austrálie. Odtud je také Cynthia Reedová, která upletla malému princi nádhernou heboučkou šálu. Právě tu poslal Nový Zéland princi jako oficiální dar k jeho narození.

Když teď William Cynthii za šál děkoval, poznamenal jen tak mimochodem, že možná bude muset Cynthia už brzo začít tkát nový šál. Cynthia šálu tkala celé čtyři měsíce a jak prozradila, vévodkyně je s ní velice spokojená a často ji pro malého George využívá. "Kate mi řekla, že jsou se šálem velmi spokojení, protože je heboučký a měkký," prozradila ještě zručná pletařka.

Pravda je, že Kate s Williamem chtějí druhého potomka co nejdřív. Ale z tohohle obláčku zatím ještě pršet nebude. Kate totiž i s manželem vyrazila na raft na divokou vodu a pak ochutnávala místní výborné červené víno. Pokud by byla opravdu těhotná, nejspíš by si dávala větší pozor, co se sportovních aktivit i pití alkoholu týká. A nebo ne?

iv

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také