TopStar

19. ledna 2015 09:31

Kolik celebrity utratily za zvířecí mazlíčky – Ty sumy jsou šílené!

S křečkem ze zverimexu se celebrity nespokojí... To je tedy dost jasné. Za svoje zvířecí miláčky jsou slavní ochotni utratit majlant. Tady máte důkazy, tohle je seznam největších úletů.

Nicholas Cage dal za chobotnici závratných 150 tisíc dolarů. Chová ji v akvárku a tvrdí, že mu pomáhá soustředit se na role.

Bývalý boxer Mike Tyson míval (už nemá, protože mu propadla licence na chov) bengálské tygry, kteří ho stáli čtyři tisíce měsíčně. Půjčoval a pronajímal je i do filmů (viz. slavná Pařba v Las Vegas). Samičky se jmenovaly Kenya a Storm, obrovský samec Boris.

Bubbles byl miláčkem ikony popu Michaela Jacksona – žil u něj od začátku osmdesátých let a žádný malý šimpanz si nikdy neužíval takového luxusu. Dokonce pil čaj se starostou japonské Ósaky. Když byl s Michaelem, směl spát v jeho pokoji, používal stejný záchod. Rozmazlené zvíře bylo ale čím dál agresivnější a muselo být dáno na převýchovu. Bubbles dožil v Centru lidoopů ve Wauchula na Floridě (zemřel v roce 2005). Kolik to všechno stálo těžko vyčíslit...

Zpěvák Usher dal 12 000 dolarů za štěně goldendoodla, po rodičích šampiónech. A Leonardo DiCaprio neváhal vyklopit čtyři sta dolarů za želvu, která ho podle jeho slov 100% přežije.

Mohlo by vás zajímat – Zaostřeno na celebrity:

Sdílejte článek
Štítky peníze Leonardo DiCaprio zvířata Keňa Mike Tyson Nicolas Cage Michael Jackson miláček

Přečtěte si také