TopStar

6. listopadu 2013 06:50

Dagmar Dandová

Kolik dáte za Geislerovou? Nejvyšší nabídka byla 38 tisíc!

Co by člověk neudělal pro charitu! Herečka Aňa Geislerová (37) se dokonce nechala vydražit. V aukci za ni dal neznámý kupec 38 333 korun.

Ale jestli si myslíte, že tím získal herečku jako takovou, tak to se mýlíte. Dostal pouze její fotku. Půvabná zrzka se totiž stala patronkou charitativního kalendáře pro rok 2014 a objevila se i na jeho titulní straně.

A snímek je to luxusní. Herečka na něm vypadá bez podprsenky naprosto dokonale a na její postavě byste sotva poznali, že je to matka tří dětí, která před necelými pěti měsíci porodila nejmladšího potomka.

„Tento kalendář ukazuje, že i obyčejné ženy po třicítce jsou krásné. Proto si myslím, že by se takové projekty měly podporovat a moc ráda jsem se stala patronkou celé akce,“ řekla Geislerová.

Do dražby se zapojil i herec Lukáš Langmajer, který chtěl vydražil fotku sexy „holky od vedle“ Simony za 8 333 korun, ale nakonec ho předražil jiný host, který přihodil částku o deset tisíc vyšší. Tak si bratr známějšího Jiřího Langmajera zakoupil aspoň samotný kalendář.

Výtěžek dražby bude věnován na charitativní účely Vánočního bazaru patronky kalendáře Aňy Geislerové.

-dad-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také