TopStar

25. srpna 2015 13:24

Kolik si za 5 let vydělali ONE DIRECTION? Neuvěříte částce, kterou utratili za…

Za prostitutky, drogy a alkohol to nebylo. Hvězdná pětka, pro kterou by miliony puberťaček obětovaly vlastní životy, se chovala docela slušně. I přes občasné aféry vyšlo najevo, že chlapci měli docela blízko ke svým rodinám.

Poslední čísla ukazují, že známí lamači dívčích srdcí byli docela mamánci. Žádný rock’n’roll se nekoná. Každý si během pětileté kariéry ve 1D přišel na 27 milionů liber, což je více než miliarda korun! Něco stála auta a byty, ale příbuzenstvo zpěváky taky nevyšlo lacině. Podívejte se, kolik utratili jednotliví členové boybandu za svoje matky!

Zayn Malik: Tenhle odpadlík pořídil svojí matce čtyřpokojový dům za 280 tisíc liber. Pro sebe a svou ex si pořídil nemovitost v Londýně za částku mnohem vyšší. Utratil 4 miliony liber a k nim přidal ještě jeden milionový byt. Na ruce nosí rolexky za 15 tisíc liber.

Liam Payne: Za nový rodinný dům pro své rodiče dal 400 tisíc liber, koupil jim BMW a zaplatil jim dovolenou na Floridě. Přitom sám vlastní vůbec nejdražší byt ze všech členů 1D. Stál ho 5 milionů.

Louis Tomlinson: Pořídil své matce dům za 430 tisíc liber a svěřil jí řízení své nahrávací společnosti. Svou sestru zase zaměstnal jako maskérku kapely. Brianě Jungwirth, která s ním čeká dítě, plánuje přenechat 3 miliony, aby mohla v klidu vychovávat potomka.

Harry Styles: Koupil své matce dům za půl milionu liber a svému otci, který se s Harryho matkou už dávno rozvedl, věnoval Porshe za 100 tisíc.

Niall Horan: Je jediným členem 1D, který své rodině nekoupil nový dům, místo toho své matce splatil hypotéku, pořídil jí auto a pronajímá jí byt nedaleko toho svého v Londýně. Otec od něj nic nechce a dál prodává maso v supermarketu.

Ale tím kolotoč milionů kolem 1D rozhodně nekončí. Sony, mateřská nahrávací společnost labelu, u kterého kapela vydává, si přišlo na více než půl miliardy liber. Boyband se objevil i na obalech sušenek a zamířil také do parfumerií. Na pultech se objevily už čtyři série voňavek pod značkou One Direction (fanynky tak mohly mít své idoly vyloženě na sobě). Aby 1D ušetřili na daních, nenechávali si platit jako jednotlivci, ale v roce 2012 vytvořili společnou firmu, přes niž vše účtovali. Tohle období ale s informací, že se plánují zaměřit na sólové projekty a vzít si pauzu, končí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také