TopStar

15. července 2016 12:18

Michal Chalupa

Konec spekulacím: Jennifer Aniston poprvé promluvila o svém těhotenství!

Spekulací ohledně těhotenství herečky Jennifer Aniston bylo již několik. Jenže čeho je moc, toho je příliš. Herečka už neunesla tlak okolí a médií, a tak se rozhodla vydat oficiální prohlášení, ve kterém se poprvé vyjádřila ke svému těhotenství.

„Jsme kompletní s dětmi i bez nich a jsme kompletní s mužem nebo bez něj. Nepotřebujeme být vdané nebo být matkami, abychom byly kompletní. Všechno je to jen na nás,“ tvrdí Jennifer ve svém otevřeném dopise pro The Huffington Post. Stalo se tak poté, co paparazzi pořídili na pláži snímky Jennifer s vypouklým břichem. Herečka trávila dovolenou na Bahamách společně se svým manželem Justinem Therouxem.

Kvůli této „aféře“ prý slýchala denně od kolegů i od přátel gratulace k těhotenství a to ji velmi obtěžovalo a uvádělo do rozpaků. Její tělo (ostatně jako každé jiné ženy) se prý s věkem mění, takže když si dá něco dobrého, vypadá, jako kdyby byla v jiném stavu, a to herečku velmi deprimuje. Hned se totiž řeší, jestli je těhotná nebo přibrala. Jennifer odmítá trend vyhublých žen, a tak se rozhodla vyřešit kauzu po svém.


Přečtěte si také